Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. More Information

Designové akrylátové výplně a obklady s motivem přírodnin, dovedou vaši kuchyň k dokonalosti. Společnost AkrylDek s.r.o. vám nabízí nejnovější trendy v designu akrylátových výplní. Designový obklad z akrylátového skla dokáže z vaší kuchyně udělat originální místo pro práci i odpočinek. Obklady a výplně do kuchyně jsou vyrobeny z akrylátu, neboli plexiskla, do kterého jsou zalisované ručně sbírané rostliny či říční kameny.

Akrylátové výplně jsou vysoce kvalitní a zároveň jednoduché na údržbu. Každá kuchyně od nás je originál, protože v přírodě nenajdete stejné zbarvení či velikost rostlin nebo kamene.

Jelikož oblíbenost kuchyňských linek s dekorací kamene roste, tak i vy můžete vaši kuchyň oživit kamennou pracovní deskou nebo kamenným obkladem s podsvícením. Kamenné desky to je záruka dlouhé životnosti a minimální údržby.

Originální, nevšední výplně a kamenné desky jsou to pravé do vaší jedinečné kuchyně, kde trávíte bezesporu nejvíce času. 

O cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.